IRMA

 Хутряні вироби надають жінкам воістину розкішний вигляд, і щоб виглядати королевою не один-два сезони, слід подбати про належний догляд за хутром. А воно потребує особливої турботи.
Різні хутра мають різний термін експлуатації. Наприклад, хутро видри або нутрії відрізняється високою зносостійкістю, таку шубу можна носити років тридцять. Каракуль і овчина теж довгожителі серед хутр - вони не втрачають первинного вигляду протягом двадцяти років. Хутро норки при належному догляді прослужить 10-15 років, лисяче хутро - від 5 до 8 років, а ось кроляча шубка прослужить два, від сили три сезони. Дотримання елементарних правил дозволить довше не розлучатися з коханою і теплою річчю.

  Поради по догляду за хутром на кожен день

У сезон, прийшовши з вулиці, не поспішайте вішати хутро в гардероб, огляньте його і усуньте вуличний бруд з подолу. Дайте бруду спочатку підсохнути, а потім видаліть щіткою за напрямком росту ворсинок. Взагалі, поділ - найвразливіше місце у шуби. Намагайтеся піднімати його на сходах і в транспорті, постарайтеся загорнути і притримати в тісних приміщеннях.

Ще одне місце, яке швидко забруднюється  - це манжети рукавів і комір. Їх можна очистити від сальної бруду тампоном, змоченим у спиртовому розчині, ніжно протираючи місця забруднень за напрямком росту ворсинок. Якщо шуба потрапила під дощ, струсніть її і розвісьте в добре провітрюваному приміщенні подалі від нагрівальних приладів. Саме батареї здатні завдати хутру найбільшої шкоди - під впливом тепла пересушені ворсинки стають крихкими і ламкими.

Висушений виріб з густим і м'яким ворсом рекомендується розчесати спеціальною щіткою з рідкими зубами, причому перший раз за напрямком ворсу, а потім проти, пригладивши остаточно долонею по напряму зростання волосся і струснувши. А ось шубки з каракуля, овчини або козлика розчісувати не потрібно. Їх можна протерти серветкою з деякою кількістю рослинної олії. Цей додасть додатковий лиск і блиск виробу.

Make a Free Website with Yola.